Mus vertina už kokybę ir patikimumą

Krovinių pervežimas, tarptautiniai pervežimai autotransportu

Šiandieną, pasaulinės globalizacijos sąlygomis, kai sienos tarp valstybių gan dažnai yra charakterinės, o glaudus įmonių esančių skirtingose šalyse bendradarbiavimas nelaikomas kažkuo neįprastu, tarptautinis krovinių gabenimas yra svarbus kaip niekad. Tai leidžia įmonėms plėsti savo prekybą užsienio šalių rinkoje, vystytis bei tobulėti. Būtent dėl to bendradarbiavimas su patikima logistikos įmone, teikiančia tarptautinio gabenimo paslaugas, - vienas iš svarbiausių sėkmingo verslo elementų. Ir viena iš geriausių įmonių, užsiimančių tarptautiniais gabenimais – tai mes.

Įmonė „Grand Service“, įsikūrusi Lietuvos teritorijoje, teikia platų spektrą paslaugų susijusių su krovinių gabenimu, taipogi ir dalinių krovinių pervežimą NVS, Baltijos šalių bei Europos sąjungos teritorijoje. Nuo 2008 m. dirbame krovinių pervežimo rinkoje ir per tą laiką spėjome ne kartą įrodyti savo patikimumą bei savo darbuotojų profesionalumą.

Mūsų įmonė užsiima visų tipų krovinių pervežimu, į mus galima kreiptis jeigu Jūs norite gabenti pavojingą šaldomą konteinerinį, kompleksinį stambiagabaritį ar smulkų krovinį. Naujoviško autoparko turėjimas bei bendradarbiavimas su stambiausiomis transportavimo įmonėmis visame pasaulyje leidžia organizuoti tarptautinius krovinių gabenimus,trumpiausiais laiko terminais į bet kokias šalis.

Viena iš paklausiausių krovinių pervežimo užsakymo rūšių – dalinių krovinių pervežimas. Puikiai funkcionuojantis bendradarbiavimas su transporto kompanijomis visame pasaulyje ir sandėlių krovinio saugojimui bei konsolidacijai buvimas leidžia organizuoti maksimaliai greitą krovinių pristatymą į bet kokią šalį.

Tarptautiniams gabenimams naudojamos įvairios transporto rūšys: geležinkelių, vandens, automobilių bei aviacinės. Tai leidžia įgyvendinti tarptautinį krovinių gabenimą trumpiausiais laiko terminais, bet kokiais atstumais.

Be krovinių pervežimo klientai taipogi gali pasinaudoti mūsų specialistų teikiamomis sandėliavimo bei muitinės registravimo paslaugomis. Bendradarbiavimas su mumis-padės jums atsikratyti nereikalingo vargo. Individualus darbas su kiekvienu klientu leidžia pasiūlyti jam pačius priimtiniausius tarptautinio gabenimo variantus ir pačias palankiausias bendradarbiavimo sąlygas.

Įmonė „Grand Service“ gerbia savo klientus bei garantuoja jiems aukštą paslaugų kokybę ir pačias palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Mes siekiame, kad kiekvienas naujas mūsų klientas taptų mūsų nuolatiniu verslo partneriu ir galėtų rekomenduoti mus kitiems.

Galimos transporto priemonės:

Surface Transportation

Krovinių gabenimas autotransportu
Air Cargo Transportation

Krovinių gabenimas oro transportu
Sea Transportation

Krovinių gabenimas jūrų transportu
Railroad Transportation

Krovinių gabenimas geležinkeliais