Mus vertina už kokybę ir patikimumą

Dalinių krovinių gabenimas

Spartus smulkaus verslo klestėjimas, tendencijos glaudesniam bendradarbiavimui tarp skirtingų šalių įmonių reikalauja labiau šiuolaikiškų krovinių pristatymo schemų. Ypač tai liečia nedideles krovinių partijas, kurioms paprastos gabenimo schemos yra nepalankios. Bet kaip žinoma: „Paklausa pagimdo pasiūlymus“, todėl spartų populiarumą įgijo tokia paslauga kaip dalinių krovinių gabenimas. Šiandieną rasti būdą nugabenti keletos kilogramų krovinį į bet kurį pasaulio tašką nėra jau taip sunku. Pagrindinis sunkumas yra tas, jog kokybiškas gabenimo paslaugas gali pateikti tik didelės, logistika užsiimančios įmonės, turinčios tam būtiną infrastruktūrą ir technines galimybes.

Įmonės „Grand Service“ dalinių krovinių gabenimas.

Įmonė „Grand Service“ teikia dalinių gabenimų paslaugas Baltijos šalių, NVS bei Europos teritorijose. Kokybiškas aptarnavimas ir trumpiausi atgabenimo laiko terminai – mūsų pagrindiniai privalumai.

Dalinių krovinių pervežimas – patogus mažų krovinių partijų gabenimo būdas. Jo esmė yra tame, jog surenkamas nedidelis kiekis smulkių krovinių partijų ir jos yra pervežamos vienos transporto priemonės tam tikra kryptimi, bet skirtingais adresais. Šis transportavimo būdas yra ypač efektingas, kai yra reikmė reguliariai gabenti smulkias krovinių partijas.

Dalinių krovinių pervežimo paslaugų teikimas reikalauja nemažai tai atliekančios įmonės patirties, patikimų verslo ryšių bei šiuolaikinio autoparko turėjimo.

Įmonė „Grand Service“ jau ne vienerius metus užsiima dalinių krovinių pervežimu. Per tą laiką yra atidirbta tiksli ir efektinga darbo schema, leidžianti pasiūlyti klientams pačias palankiausias bendradarbiavimo sąlygas. Sandėlių raktinėse teritorijose turėjimas leidžia operatyviai vykdyti krovinių konsolidavimą bei sumažinti transportavimo kainą.

Be to, mūsų įmonė gali pasiūlyti jums papildomas paslaugas, kurios matomai supaprastina mūsų klientų darbą, o būtent muitinės dalinių krovinių registravimą, sandėliavimo paslaugas.

Sužinoti detalesnę informaciją, liečiančią dalinių krovinių pervežimą, apskaičiuoti paslaugų kainą galite kreipdamiesi į mūsų vadybininką.

Kartu su įmone „Grand Service“ jūsų verslas taps dar efektyvesnis!

Galimos transporto priemonės:

Surface Transportation

Krovinių gabenimas autotransportu
Air Cargo Transportation

Krovinių gabenimas oro transportu
Sea Transportation

Krovinių gabenimas jūrų transportu
Railroad Transportation

Krovinių gabenimas geležinkeliais